HaloDAO با TrustToken برای ادغام استیبل کوین های غیر دلاری همکاری می کند

خانه    /    بلاک چین

 

HaloDAO با TrustToken برای ادغام استیبل کوین های غیر دلاری همکاری می کند

HaloDAO با TrustToken برای ادغام استیبل کوین های غیر دلاری همکاری می کند

در چارچوب این همکاری، چهار استیبل کوین جدید TrustToken، با نام های TAUD ،TCAD ،TGBP و THKD در نسخه های بعدی برنامه غیر متمرکز HaloDAO ادغام می شوند.
این ادغام برای اکثر موارد استفاده از رمزارزها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. از آنجا که NFT و DeFi بار دیگر محبوبیت خود را افزایش می دهند، کاربران مناطق مختلف علاقمند به انجام معاملات با ارزهای محلی خود خواهند بود.
با این ادغام جدید، آنها نیازی به مبادله رمزارزهای خود با دارایی های وابسته به دلار مانند USDT یا USDC ندارند.
وام/استقراض و بازار ساز خودکار (AMM)، اکوسیستم رمزارزی یک مرحله ای با استیبل کوین ها
جون یونگ (Jun Yong)، بنیانگذار HaloDAO، بر پتانسیل بی بدیل این همکاری تاکید می کند که می تواند پذیرش رمزارزها را فراتر از دارایی های وابسته به دلار گسترش دهد:
TrustToken طیف وسیعی از استیبل کوین های غیر دلاری را ارائه می دهد و دارای شهرت و جایگاه نظارتی بی نقصی است که آن را تقریباً تبدیل به یک شریک مهم برای HaloDAO می کند. مانند بسیاری دیگر از تلاش ها برای استیبل کوین های غیر دلاری، می توان گفت که پذیرش هر توکنی مگر TUSD تا کنون محدود بوده است. ما معتقدیم که این موضوع یک مشکل برای نقدینگی و قابلیت استفاده در بازار است و ما با هم می توانیم سرانجام این وابستگی را تغییر داده و بازارهای رمزارزی بدون دلار آمریکا را ایجاد کنیم.
رافائل کاسمن (Rafael Cosman)، مدیرعامل و بنیانگذار TrustToken خاطرنشان کرد که این همکاری می تواند الهام بخش موارد استفاده کاملاً جدید برای همه انواع رمزارزهای اصلی به دلیل افزایش نقدینگی باشد:
همانطور که TUSD به بالاترین سطح خود می رسد، ما مشتاق هستیم که پروژه هایی مانند HaloDAO شروع به ساخت موارد استفاده جدید برای ارزهای غیر دلاری ما کنند! هدف ما همکاری با آنها برای گسترش موارد استفاده از DeFi و رمزارزها در بازارهای جدید در سراسر آسیا و جهان است.
HaloDAO موضع خود را به عنوان یکی از تیم های اصلی زیرساخت Web3 تقویت می کند.

منبع: آکادمی هلاکوئی

 

خانه    /    بلاک چین

 

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک نظر اضافه کنید